ORANJEBLOESEM 36, 5682 CR, BEST
    € 549.000,00

    Oranjebloesem 36, Best, Nederland
    • Bericht bijgewerkt: 2023-03-17 11:19:33
    • Toegevoegd op: 10/01/23
    • Slaapkamers: 4
    • Badkamers: 2
    • Soort:
    • Status:
    • Verdiepingen: 4
    • Bebouwd: 145 m²
    • Perceeloppervlakte: 145 m²
    • Bouwjaar: 2012

    Omschrijving

     

     

    INDELING

    BEGANE GROND

    Entree; ruime, diepe hal met garderobe en meterkast met 9 groepen. Betegelde toiletruimte met inbouwcloset en fonteintje. Trapopgang en deur naar woonkamer.

    De mooie, gezellige woonkamer is aan de achterzijde uitgevoerd met 2x hardhouten openslaande tuindeuren die toegang geven tot de tuin. Vanuit de woonkamer is een open verbinding tot de keuken.

    De afwerking van keuken en woonkamer bestaat uit gestucte en deels behangen wanden, glad gestucte plafonds met een platte plint en een eiken hout white wash vloer met vloerverwarming.

    De moderne keuken, gelegen aan de voorzijde van de woning is voorzien van 2 keukenblokken met een natuurstenen werkblad en diverse apparatuur zoals: 5 pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, vriezer, combi oven/magnetron en een quooker.

    EERSTE VERDIEPING

    De 1e verdieping is bereikbaar via een vaste trap. Op de 1e verdieping bevinden zich 2 slaapkamers en een royale luxe badkamer met een ligbad, inloopdouche, 2e toilet en een dubbele wastafel met badmeubel. De afwerking van de slaapkamers zijn identiek: stucwerk wanden en spuitwerk plafonds.

    TWEEDE VERDIEPING

    De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap. Op de tweede verdieping bevindt zich een 3e en 4e slaapkamer, welke beide voorzien zijn van een dakkapel.

    Op deze royale tweede verdieping is een 2e badkamer aanwezig welke ook weer voorzien is van een douche, ligbad, wastafel en een (3e) toilet.

    Een separate, praktische waskamer met dakraam is voorzien van de aansluitingen voor de wasmachine en droger en er is voldoende ruimte om de was te drogen. De gehele ruimte is betegeld.

    DERDE VERDIEPING

    En ook de 3e verdieping is weer bereikbaar via een vaste trap.

    Een ruime zolder met de mogelijkheid voor een 5e slaapkamer. Momenteel is de zolder in gebruik als werkruimte en bergzolder. Onder de schuine kanten van de het dak zijn bergruimtes gecreëerd. Op zolder is tevens de mechanische ventilatie-unit opgesteld en de CV-ketel (Intergas 2012, CW6) met capaciteit om 2 badkamers tegelijkertijd te voorzien van warm water.

    TUIN

    Achter de woning bevindt zich een bestrate, geheel omsloten, onderhoudsvriendelijke achtertuin met vrije achterom. Via de achtertuin en de brandgang aan de zij- achterzijde is de fietsenberging bereikbaar.

    BELANGRIJK

    • Prachtige woning, keurig afgewerkt en instapklaar.
    • Energielabel A woning. Optimale isolatie van dak, muren en vloer.
    • Jaren 30 architectuur en stijlkenmerken.
    • Aan ruimte GEEN gebrek!
    • Begane grond voorzien van paneeldeuren.
    • 6 kamers, 4 slaapkamers en 2 ruime badkamers.
    • De woning leent zich uitstekend voor zonnepanelen aan de achterzijde van de woning.
    • Badkamer 1 is voorzien van vloerverwarming.
    • CW6 combiketel Intergas Prestige (2012) welke de capaciteit heeft voor tegelijk warm water gebruik van 2 badkamers. Dus niet wachten op een warme douche!
    • De woning telt 3 toiletten.
    • Centrum locatie, gelegen op loopafstand van winkelcentrum de Boterhoek.
    • De ouderslaapkamer is voorzien ven een hor in het raam.
    • Tuin met vrije achterom en afsluitbare poort.
    • Privé parkeerplaats gelegen aan de zijzijde in het hofje.
    • 3 verdiepingen met vaste trap.
    • Kindvriendelijke woonomgeving, gelegen op slechts 1 minuut loopafstand van de basisschool.
    • Gelegen nabij uitvalswegen A2, A58 en A50. Slechts 1 minuut rij-afstand van de woning en enkele minuten van de ring van Eindhoven.

    Bekijk op de kaart

    Kenmerken

    Kenmerken:
    • 4 verdiepingen (incl begane grond)
    Voorzieningen:
    • 2 badkamers

    Plattegronden

    This style property is located in Best is currently and has been listed on Best Housing. This property is listed at € 549.000,00. It has 4 slaapk. bedrooms, 2 badk. bathrooms, and is 145 m². The property was built in 2012 year.