Achter een elektrische poort bevindt zich deze prachtige, luxueus afgewerkte, moderne villa met een perfecte doordachte indeling. De auto’s en die van de gasten parkeer je moeiteloos op eigen terrein of in de dubbele inpandige garage met carport. De villa is uitgerust met een moderne woonkeuken voorzien van hoogwaardige apparatuur, een speels ingedeelde living en een praktisch kantoor op begane grond. De comfortabele bovenverdieping telt 4 riante slaapkamers en 2 moderne, recent vernieuwde badkamers. Rondom de woning ligt een prachtig aangelegde tuin met verwarmd buitenzwembad en betegelde terrassen. Het gehele perceel is voorzien van een natuurlijke omheining. En als laatste maar zeker niet minder waardevol; de villa telt 60 zonnepanelen, een hybride warmtepomp met separate boiler en 5 airco-units.

408 m² 4 slaapk. 2 badk.

Goed onderhouden, aan de achterzijde uitgebouwde tweekapper met inpandige garage. De woning is direct vooraan in de wijk Heuveleind gelegen, nabij diverse voorzieningen en scholengemeenschap Heerbeeck college. Deze instapklare woning is door de jaren heen keurig gemoderniseerd en telt maar liefst 5 slaapkamers. Badkamer en keuken zijn vernieuwd in respectievelijk 2014 en 2018.

162 m² 5 slaapk. 1 badk.

Geschakelde, keurig onderhouden twee-onder-1 kapwoning met inpandige garage en blijvend vrij vooruitzicht, gelegen tegenover de natuurspeeltuin in het Batadorp. De woning telt 4 slaapkamers en een mogelijkheid voor een 5e slaapkamer op zolder. De keuken, badkamer, toilet en vloeren zijn volledig gemoderniseerd en als instapklaar te classificeren.

160 m² 5 slaapk. 1 badk.

Keurig verzorgde aan de achterzijde uitgebouwde eindwoning gelegen in de kindvriendelijke woonwijk Heuveleind nabij het winkelcentrum en op loopafstand van scholen en sportpark. De woning telt 4 mooi slaapkamers en een separate wasruimte. Zowel de voor-als achtertuin zijn onderhoudsvriendelijk ingericht. Een bezichtiging is meer dan de moeite waard.

119 m² 4 slaapk. 1 badk.

SPOELEIND 2 BEST, 5685 EG € 589.000,00

SPOELEIND 2 BEST, 5685 EG

€ 589.000,00

Prachtige aan de achterzijde uitgebouwde hoekwoning met riante eet-/woonkeuken en tevens ook aan de zijzijde uitgebouwde woning met een zeer ruime inpandige garage met separate bijkeuken, een separaat kantoor op begane grond en een tuin op het noordwesten. Deze instapklare woning telt 4 slaapkamers en een badkamer. Een bezichtiging is meer dan de moeite waard.

211 m² 4 slaapk. 1 badk.

Op een mooie zichtlocatie gelegen 4-kamer hoek-appartement, in het centrum van Best op de eerste verdieping met eigen garage/berging van ca. 21 m2 in de parkeerkelder. Het appartement is voorzien van een riante living voorzien van veel natuurlijke lichtinval, 3 mooie slaapkamers en een prachtig royaal balkon op het zuiden van ruim 15 m2 met een vrij uitzicht.

124 m² 3 slaapk. 1 badk.

Degelijk gebouwde semi bungalow met totaal 3 slaapkamers en 2 badkamers. De royale living geniet veel natuurlijke lichtinval door de grote raampartijen. De gehele woning is optimaal geïsoleerd en o.a. volledig voorzien van aluminium kozijnen met HR++ glas.

200 m² 3 slaapk. 2 badk.