DENNENHEI 55, 5685 GB, BEST
    € 839.000,00

    Dennenhei 55, Best, Nederland
    • Bericht bijgewerkt: 2025-02-18 08:13:02
    • Toegevoegd op: 30/01/25
    • Slaapkamers: 3
    • Badkamers: 1
    • Verdiepingen: 3
    • Bouwjaar: 2000
    • Bebouwd: 152 m²
    • Perceeloppervlakte: 630 m²
    • Woonruimte m2: 190
    • Bergruimte m2: 23

    Omschrijving

     

    INDELING
    BEGANE GROND

    Entree; mooie, ruime hal met garderobekast, meterkast met 14 elektrische groepen, een provisiekast met inbouw-wijnklimaatkast en een betegelde toiletruimte met inbouwcloset en fonteintje. De vloer is voorzien van een antracietkleurige Belgische hardstenen vloer.
    Via dubbele openslaande glazen deuren toegang tot de living;
    L-vormige ruime living met een erker aan de voorzijde. De living is voorzien van een eiken houten parketvloer en een fraaie houtkachel van Leenders. De wanden en het plafond zijn voorzien van spuitwerk.
    Half open keuken, gelegen aan de achterzijde. De keuken is volledig vernieuwd in 2018 en voorzien van een prachtige Italiaans design keukeninrichting met een Corian aanrechtblad en achterwand. De luxe inbouwapparatuur bestaat uit een inductiekookplaat, een design afzuigkap, een koelkast, een separate vriezer, een quooker, een oven en combi stoomoven. De wanden en het plafond zijn voorzien van glad stucwerk. Een achterdeur geeft u toegang tot de fraai aangelegde achtertuin met overdekt terras. De keuken is eveneens voorzien van een antracietkleurige Belgische hardstenen vloer.

    EERSTE VERDIEPING
    Overloop met aansluitend 3 slaapkamers, allen voorzien van vloerbedekking of linoleum vloer en spuitwerk wanden en plafonds.
    De volledige betegelde badkamer is voorzien van een ligbad, dubbele wastafel, een douche en elektrische vloerverwarming.
    De toiletruimte is separaat via de overloop bereikbaar en voorzien van een inbouwcloset en fonteintje.
    Separaat, betegelde wasruimte met opstelling combiketel (HR Remeha 2014) aansluitingen voor de wasmachine en de droger.

    TWEEDE VERDIEPING
    Bereikbaar via vlizo trap op de overloop; een zeer ruime bergzolder.

    TUIN en ATELIER
    In de mooie, onder architectuur aangelegde achtertuin is in 2013 een prachtig atelier gebouwd. Het atelier is ruim 15m2 groot en volledig geïsoleerd. Het atelier wordt verwarmd middels een gaskachel met afstandsbediening. Deze prachtige ruimte is voorzien van diverse elektrapunten, en data- en televisieaansluitingen. De vloer is voorzien van een gevlinderde betonvloer. Het atelier is verder nog voorzien van een overkapping, afgewerkt met Red-ceder hout en een drietal schuifpuien. Een ideale ruimte voor personen met aan huis gebonden beroepen of een chill-ruimte, atelier…multifunctioneel!

    TERRAS
    Het zeer ruime, luxe overdekte terras dat via de keuken bereikbaar is voorzien van 2 terras- verwarmers en een waterdicht Livium Louvre dak, dat u de keuze geeft over hoeveel licht en of schaduw u wilt hebben op het terras. Het dak is met een afstandsbediening verstelbaar en voorzien van een regensensor die er voor zorgt dat het dak automatisch sluit als het gaat regenen en zo de tuinspullen mooi droog houdt.

    BELANGRIJK
    • De woning is voorzien van 36 zonnepanelen, geïnstalleerd in 2015.
    • Schilderwerk exterieur en interieur in prima staat.
    • De begane grond, de tuin rondom de woning en de overkapping hebben een luxe afwerkingsniveau.
    • De woning is gunstig gelegen in de kindvriendelijke woonwijk Heivelden nabij uitvalswegen, scholen, winkelcentrum Rendierhei en sportparken.
    • Multifunctioneel luxe bijgebouw/atelier.
    • 3 airco-units met eveneens verwarmingsmogelijkheden blijven achter in de woning.

    Bekijk op de kaart

    Kenmerken

    Voorzieningen:
    • atelier

    Plattegronden

    This style property is located in Best is currently and has been listed on Best Housing. This property is listed at € 839.000,00. It has 3 slaapk. bedrooms, 1 badk. bathrooms, and is 152 m². The property was built in 2000 year.