WAGENMAKER 37, BEST, 5683 MV
    € 469.000,00

    Wagenmaker 37, Best, Nederland

    Omschrijving

     

     

    INDELING

    BEGANE GROND

    Entree: ontvangsthal voorzien van een pvc vloer, gelegd in 2023 (doorgelegd in de keuken). Vernieuwde meterkast met elektrische groepen.

    Volledig betegelde nieuwe toiletruimte (2023) voorzien van een inbouwcloset. Tegelwerk uitgevoerd in licht tinten.

    Sfeervolle living met eiken houten planken vloer, gladde pleisterwerk wanden en een stucwerk plafond (2023). Middels loopdeur toegang tot de achtertuin. De woonkamer is voorzien van veel natuurlijke lichtinval en is bereikbaar via de hal en de keuken.

    De gezellige eetkeuken is uitgebouwd aan de voorzijde en voorzien van een moderne keukeninrichting met kunststof werkblad en diverse apparatuur zoals;  6 pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en combi oven/magnetron.

    EERSTE VERDIEPING

    Middels gestoffeerde trapopgang (2023) bereikt u de overloop met aansluitend 2 mooie slaapkamers en een 3e kamer welke in gebruik is als wasruimte (voorheen slaapkamer).

    Ruime masterbedroom gelegen aan de achterzijde van de woning. De 2e slaapkamer is gelegen aan de voorzijde. De 2e slaapkamer is onder de schuine kap voorzien van vaste ruime inbouwkast.

    De voorheen 3e slaapkamer is momenteel in gebruik als wasruimte en voorzien van aansluitingen voor wasmachine en droger.

    Alle slaapkamers zijn voorzien van gladde stucwerk wanden, spuitwerk plafonds en een mooie lichte laminaatvloer met houtlook (2023).

    Luxe betegelde badkamer (2015), volledig betegeld met een keramische grijze wand- en vloertegel en wit gestukadoord plafond. Daarnaast beschikt de ruimte over natuurlijke ventilatie en elektrische vloerverwarming. De badkamer is uitgevoerd met een 2e toilet (inbouwcloset), dubbele houten wastafelmeubel met 2 waskommen voorzien van een soft-close lade, een brede spiegel met led verlichting en een inloopdouche met waterval-en handdouche.

    TWEEDE VERDIEPING

    Middels vaste trap,: praktisch ingedeelde zolder met 3e slaapkamer uitgevoerd met forse kunststof dakkapel met ingebouwd elektrisch screen. De ruimte is voorzien van een keurige laminaatvloer, vaste kastruimte met opstelling van de nieuwe combiketel (HR Intergas 2025).

    Onder de schuine kap is veel bergruimte aanwezig en alles is keurig afgewerkte met wit geschilderde houten schuifpanelen.

    TUIN

    Keurig onderhouden achtertuin, gelegen op het noordwesten met vrije afsluitbare achterom, stenen berging met lichtinval en elektra. De tuin is verzorgd aangelegd met bestraat terras, kunstgras, siergrind en plantenborders in verhoogde bloembakken en last but not least een 2e overdekt terras. Eventueel bestaat de mogelijkheid de carport bij de tuin te betrekken.

    BELANGRIJK

    • Volledig voorzien van HR++ glas. Dak- vloer- en muur isolatie toegepast.
    • Deze prachtige hoekwoning wordt gekenmerkt door een hoogwaardig afwerkingsniveau met strakke stucwerk wanden, luxe sanitair en tegelwerk. De woning is geheel instapklaar!!
    • Zonnepanelen, 14 stuks, geïnstalleerd in december 2022.
    • Eerste verdieping volledig voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas. (2015)
    • Gelegen aan een rustig, deels autovrij woonerf.
    • Prachtige zolderkamer met dakkapel over de volledige breedte van de woning.
    • Gunstige en gewilde woonlocatie nabij winkels en het NS station.
    • In de keuken bevindt zich nog een praktische werkkast/trapkast met legplanken.

    Bekijk op de kaart

    Kenmerken

    Voorzieningen:
    • moderne keuken en badkamer

    Plattegronden

    This style property is located in Best is currently and has been listed on Best Housing. This property is listed at € 469.000,00. It has 3 slaapk. bedrooms, 1 badk. bathrooms, and is 106 m². The property was built in 1979 year.