Zoekresultaten

Half vrijstaande woning met ruime vrijstaande garage, eerste verdieping met 3 slaapkamers en nette badkamer en vaste trap naar 2e verdieping met 4e slaapkamer. De woning is voorzien van zonnepanelen met een opbrengst van ca. 25 khw per jaar, wat de huurder ten goede komt.

130 m² 4 slaapk. 1 badk.

Zeer nette, instapklare twee-onder-1-kapwoning met badkamer en 2 slaapkamers. Tuin op het zuiden met vrije achterom.

80 m² 2 slaapk. 1 badk.

Op de eerste verdieping gelegen 3-kamer appartement met berging op begane grond en balkon/loggia op het zuiden. Het appartement heeft een oppervlakte van ca. 96 m2 en kijkt vanuit de woonkamer en loggia gezellig uit over de Hoofdstraat.

270 m³ 2 slaapk. 1 badk.

Winkelruimte met opslag, pantry en toiletruimte. Deze recent gerenoveerde en aan de achterzijde uitgebouwde winkelruimte is beschikbaar vanaf circa 1 november.   

2 kamer appartement c.q. vakantieverblijf in Blankenberge, 1e lijn bebouwing met zeezicht.

49 m² 1 slaapk. 1 badk.

Casares, Alcazaba Lagoon € 525.000,00

Casares, Alcazaba Lagoon

€ 525.000,00

Uitzonderlijk, luxe afgewerkt nieuwbouwappartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers gelegen in Alcazaba Lagoon III, een exclusief en modern residentieel complex met de eerste Crystal Lagoon gebouwd in Europa, omringd door kunstmatige fijne zandstranden, waar u kunt ontspannen en zonnebaden, en diverse watersporten kunt beoefenen, zoals peddelsurfen, kanoën, zeilen en windsurfen.

104 m² 2 slaapk. 2 badk.

ESTAPONA, COSTALITA € 399.000,00

ESTAPONA, COSTALITA

€ 399.000,00

Instapklaar 3-kamerappartement op de bovenste verdieping (3 etage) , gelegen op loopafstand van het strand. Het appartement beschik over een totale woonoppervlakte van 84 m2 en beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamer.

250 m³ 2 slaapk. 2 badk.